9.-12. august 7-9 aastased

Tantsu- ja loovliikumise linnalaager “Linnadžungel” annab lastele võimaluse tundma õppida lavalise liikumise erinevaid tahke. Mänguliste loovülesannete baasilt õpib laps erinevatele loomadele eripäraseid liikumisdetaile märkama ja neid kehastama; erinevaid grupidünaamikaid kasutama ning tervikut tunnetama. Lisaks saavad lapsed kätt proovida lavakujunduslike elementide meisterdamisel. Laagri lõpuks valmib laste tantsuetendus “Linnadžungel”.  

Laagrisse on oodatud kõik 7-9 aastased lapsed: nii meie oma tantsukoolist, kui ka väljastpoolt ning eelnev tantsukogemus ei ole vajalik.

Laagri osalustasu 84€ (hinna sees on 4 lõunasööki).

Loe lähemalt siit.

 

16.-19. august 10-13 aastased 

Tantsu- ja loovliikumise linnalaager “Linnadžungel”: 4 päeva reaalsuse pahupidi pööratud maailmas. Džunglis saab tantsu vihtuda, tantsust mõelda, tantsust rääkida ja muidugi – tantsuga esineda. Inspiratsioon on pärit meemikultuuri absurdist, nii et psst… Nalja peaks ka saama. Noor õpib laagris tantsu, jooniste, muusika ja tehniliste visuaal-lahenduste toel lugu lavastama. Selleks, et tehniliste lahenduste kasutamine laval ikka eriliselt põnevalt selgeks saaks, on meil kohal ka multimeediaspetsialist. Laagri lõpuks valmib tantsuetendus “Linnadžungel”.

Laagrisse on oodatud kõik 10-13 aastased noored: nii meie oma tantsukoolist, kui ka väljastpoolt ning eelnev tantsukogemus ei ole vajalik.

Laagri osalustasu 84€ (hinna sees on 4 lõunasööki).

Loe lähemalt siit.