Rühmadesse registreerimiseks täitke vorm SIIN või kirjutage This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Täiskasvanutele pakume erineva taseme ja stiiliga treeninguid ja tantsuklasse. Uusi liikmeid võtame vabade kohtade olemasolul vastu ka peale hooaja algust. Pakume huvilistele võimalust ka TASUTA proovitrenniks. 

Täiskasvanutel on võimalik liituda järgmiste gruppidega. 

  • TÄISKASVANUTE HOBIGRUPP. Hobigrupp on mõeldud nendele täiskasvanutele, kes soovivad tutvust teha või ennast täiendada jazz- ja moderntantsu vallas ning 2 korda nädalas ennast treeneri juhendamisel mõnusalt liigutada. Varasem tantsukogemus ei ole vajalik ja gruppi ootame erinevas vanuses täiskasvanuid! Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19.30-20.45. Rühma treenib Kadri Ligi.
  • YOGAFUNC. Yogafunc on 2011.aastal Jocke Salokorpi poolt loodud kontseptsioon, mis toetub paljuski Ashtanga jooga seeriatele. Yogafunc on mitmekülgne, funktsionaalne, mänguline, muusikasse loodud treening. See parandab rühti, painduvust, jõudu ja enesetunnet. Yogafunc sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest eri raskustega harjutuste valikud pakuvad väljakutseid kõigile. Trennid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti 18.00-19.00. Treener Hannela Viigi.
  • BALLETT. Trenn on mõeldud neile, kes soovivad ennast tehniliselt arendada, aga kelle senine kogemus balletis on kas vähene või puudub üldse. Trenn toimub esmaspäeviti 18.00-19.30. Treener Marianne Männi.
  • POP PILATES. POP Pilatese tunnis on klassikalise pilatese harjutused miksitud tantsuliste liigutuste ja kaasaegse popmuusikaga. See on kogu keha hõlmav treening, mis suurendab jõudu ja painduvust. Kõiki harjutusi tehakse matil muusika rütmis, mis annab tunnile tantsulise tunde. Treening sobib igal tasemel õpilastele, kuna kõiki harjutusi saab vastavalt vajadusele teha kergemaks või raskemaks. POP Pilatese koreograafia vahetub iga kolme kuu tagant, et tunnid oleksid lõbusad ja huvitavad. Rohkem infot: www.poppilateslife.com Trennid toimuvad neljapäeviti 19.00-20.00. Treener: Kati Hensen
  • LYRICAL JAZZ edasijõutnutele. Trenn on liikuv ja tehniline, eeldab varasemat põhjalikku tantsukogemust. Õpitakse nii kombinatsioone kui ka tehnikat. Trenn toimub esmaspäeviti 19.30-21.00. Treener Brigitte Karelsohn.
  • TEHNILINE KAASAEGNE. Avatud taseme treening neile, kes soovivad lähemalt kogeda kaasaegse tantsu maailma. Käsitletakse nii põrandatehnikaid, improvisatsiooni, kontaktimprovisatsiooni kui mitmeid muid valdkondi. Trennid toimuvad kolmapäeviti 19.00-20.30. Treener Valeria Januškevitš.

jazzmodern

 

Pisipiltide galerii