14.-16. juuni “TRIKID-BREIK-TANTS” linnalaager poistele

Kolmepäevases linnalaagris paneme poiste energia huugama: hüppame hip-hopi, keerutame breiktantsu ja õpime selgeks ägedad akrobaatilised trikid! Osalema on oodatud kõik kooliealised poisid, kes juba tantsukoolis käivad ning samuti ootame osa võtma uusi poisse!

Laagri maksumus 85€. (Tasuda Error Tantsukooli arvele hiljemalt 07.06.22)

Makse andmed:
Saaja: Ühing Iris
Konto: EE902200221021970095 Swedbank
Selgitus: Osaleja nimi, poiste linnalaager.
Registreerimine siin lingil (avatud 07.05-07.06.22).

 

26.-31. juuli SUVELAAGER Abja-Paluojas

Error Tantsukooli suvelaager toimub juba teist aastat Abja-Paluojas ja meie kasutuses on spordi-ja tervisekeskus ning Abja-Paluoja Gümnaasium. Suvises laagris algab uue hooaja kavade ettevalmistus ja seetõttu on äärmiselt oluline, et rühm saaks osaleda võimalikult terviklikus koosseisus. Nagu ikka, on programm sisukas, pakume lisaks kavade õppimisele ka tehnikatreeninguid ja mitmeid põnevaid tegevusi õhtuteks. Laagrisse ootame käesoleval aastal järgnevaid rühmi: Poisid III, Poisid II, Poisid I, Poisid Eliit, Lapsed III, Lapsed II, Lapsed I, Noored II, Noored I, Vanem aste.

Laagri maksumus on 190€. See sisaldab toitlustust 3x päevas, majutust klassiruumides (madrats ja magamistarbed tuleb lapsel kaasa võtta), treeninguid ja vaba aja üritusi treenerite juhendamisel. Maksumus ei sisalda transporti. Palume organiseerida laps oma transpordiga laagrisse ja laagrist koju, vajadusel leppida kokku rühma teiste lapsevanematega ühistranspordi osas.

Laagrimaksumus tuleb tasuda kahes osas:

  • 95€ hiljemalt 15. aprilliks
  • 95€ hiljemalt 15. juuniks

Registreerimine: siin lingil. 

 

15.-17. august “MÄNG-TANTS-LOOVUS” linnalaager eelkooliealistele

Augustikuine linnalaager on mõeldud eelkooliealistele tantsusõpradele. Tõmbame suve otsad kokku mänguliste tantsupäevadega uute ja vanade sõprade seltsis. Oodatud on lapsed rühmadest Ettevalmistus, Täpid, Nööbid, Poisid IV.

Lisainfo ja registreerimine õige pea.