Alates jaanuarist 2017 on meil rõõm Teid tervitada oma uhiuues kodus, aadressil Võru 79! Tantsukooli sissepääs asub maja Selveri-poolsel küljel, OnOffi sissepääsu kõrval.

Tantsijaid ootavad 3 saali, enam kui 10 toredat treenerit ja suurepärased treeningtingimused. Tantsukooli eesmärk on koolitada mitmekülgseid tantsijaid, kes soovi korral oleksid keskkooli lõppedes võimelised professionaalsel tasemel tantsu edasi õppima. Meil on siiralt hea meel, et osad tantsijad on seda ka teinud ja on õnnestunult kandideerinud nii Viljandisse, Inglismaale, USAsse kui Itaaliasse. 2018/ 2019 hooaeg on Error Tantsukoolile juba kaheksateistkümnes!

Treeninguid pakume nii poistele, tüdrukutele kui ka täiskasvanutele. Täpsemat infot rühmade ja treeningute kohta saab SIITRühmadesse registreerumiseks palume täita registreerimisvormi SIIN või kirjutada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Lisainfot saab samalt meiliaadressilt või telefonidelt 51 33929 (Helen), 56 649 250 (Merli). NB! Uutele tulijatele pakume võimalust tasuta trennikorraks!

Ära unusta vaadata ka meie promovideot! Ülejäänud videod leiab meie youtube kanalist.

Tantsukooli treenerid 

 

Pisipiltide galerii