BrigitteTreener (Noored 1, Noored 2, Lapsed 1, ettevalmistusrühmad, lyrical jazz)

Minu lugu: Tee, mis on mind tantsimiseni toonud, algas minu jaoks 4-aastaselt iluvõimlemisega. Treenisin ja võistlesin intensiivselt kuni 17. eluaastani, viimased kaks aatat tegelesin ja võistlesin lisaks ka rühmvõimlemisega. Mul on oma võimlemistausta üle väga hea meel, sest see on andnud mulle tantsimiseks tõeliselt tugeva tehnilise baasi. 17-aastaselt läksin Tantsuakadeemiasse, kus Broadway Jazz tundides arendasin endas väljenduslikkust ja esinemisoskust. Seejärel jätkasin enesetäiendamist aasta aega erinevates tundides nagu ballet ja zumba, millest viimane aitas mul välja pääseda iluvõimlejalikust jäikusest ja õppida enda keha teistmoodi, tantsuliselt, tunnetama. Error Tantsukooli eliitrühmaga liitusin 3 aastat tagasi. Tänu mitmekülgsetele trennidele ja paljudele väljakutsetele tunnen, et olen tantsuliselt oluliselt edasi arenenud.

Minu arust on tantsimise juures oluline nii tehnika kui ka esinemisoskus ning nede harmoonilisel koosesinemisel võib sündida imelisi loominguid. Mina olen Erroris eelkõige esinemisoskust ja loomingulisust juurde õppinud ning soovin ise, treenerina, eelkõige enda teadmisi tehnikast edasi anda.

Tantsukoolitused: Eliisa Sirelpuu (EST), James MacGillivray(UK), Stefano Rosato (ITA), Juan J. Ochoa (ESP), Manuel Badas (ESP), Tony Adigun (UK), Lisa Hood (UK), Dani Harris-Walters (UK), Kristin Pukka (EST) ja väga paljud teised imeliselt andekad treenerid ja koreograafid nii Eestist kui välismaalt.

 

Pisipiltide galerii