Sandra LiisaTreener (Noored 4, ettevalmistusrühmad)

Tantsukoolitus: Erika Silgoner (ITA), Matt Cady (USA), Les Twins (FRA), Marissa Osato (USA), Lyle Beniga, Kenzo Alvares (NED), Lando Wilkins (USA), Kapela Marna (FRA), Laure Courtellemont (FRA), Kaelynn Harris (US), Ian Eastwood (US), Paradox (US), EZ Twins (SLO), Stephen Aspinall (UK), Julia Spiesser (FRA), Tony Testa (USA), Martin Jonsson (SWE), Sepe (FIN), King Charles (USA), Bobby Mileage (USA), Primal (CAN), Archie (USA), Benny Ninja (USA), Dashaun Wesley (USA), P. Fly (FRA), Chris McCarthy (FRA)

Minu lugu: Võib öelda, et minu tantsutee sai alguse juba päris väiksena VK Janikas, kus tegelesin 3 aastat iluvõimlemisega. Päriselt jõudsin tantsu juurde 2006. aasta sügisel kui iluvõimlemisest lõplikult küllalt sai. Esimesed kolm aastat tantsisin ma Tantsustuudio Carolis. Ühel hetkel hakkasin otsima midagi suuremaid tantsualaseid väljakutseid ning sattusingi Errorisse (2009.aastal). Samal ajal tegelsein veel ka iluuisutamisega ning käisin ka H. Elleri nim Tartu Muusikakoolis. Kaks aastat Erroris tantsinud, tuli peale see iga, kui oli vaja teha kõike teiste järgi ning kuna teised trennikaaslased tahtsid minna JJ-Street tantsukooli, siis ei jäänud ka minul sinna minemata. Seal õppisin ma Hip-hop’i ja Vogue’i ning lisaks võtsin veel paljude muude tänavatantsustiilide klasse. JJ-Streedis käisin ma kokku poolteist aastat - siis sain aru, kus mu süda tegelikult on – ikka Erroris. Nii ma siis võtsin julguse kokku ja kirjutasin Helenile, kas võin tagasi tulla. Muidugi võisin. Sellest ajast peale olen Errorile truuks jäänud ja sügisel alustan oma "taastuleku" kuuendat hooaega. Lisaks laste õpetamisele tantsin ise Errori eliitrühmas.

Doris Kareva ja Jürgen Rooste raamatus „Elutants“ on kirjas: „Tants nõuab jõudu, tants nõuab kirge, tants nõuab pühendumist.“ Minu jaoks on tantsija juures kõige olulisem, et see, mida ta teeb, tuleks hingest.

Pisipiltide galerii