Rühma registreerumiseks täitke palun vorm SIIN. Küsimuste korral kirjutage This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Meie tantsukooli eesmärgiks on koolitada mitmekülgseid ja loomingulisi tantsijaid, kes on suutelised tantsima nii grupis kui solistina.

Kõige nooremas, eelkooliealiste vanuseastmes, alustavad lapsed tantsulise ettevalmistuse treeningutega, mille käigus õpitakse kehatunnetust, rütmi ja lihtsamaid tantsusamme. Lisanduvad akrobaatiliste elementide õpe, loovusõpe ja esmased kokkupuuded konkreetsete tantsustiilidega. 

Algkooli tasemel lapsed õpivad oma vanuseastmele sobival tasemel erinevaid tantsutehnikaid, kehatunnetust, rütmi, improvisatsiooni jm. Õpitakse erinevaid koreograafiaid ja rühmad käivad ka võistlemas. Samuti pakume võimalus treeneri juhendamisel valmistuda individuaalvõistlusteks.

Noorte ja täiskasvanute vanuseastme treeningud on intensiivsemad ja keskenduvad mitmekülgsete ja loovate tantsijate arendamisele. Nii noorte kui laste vanuseastme tantsijatel on võimalik täiendavalt osaleda tänavatantsu ja/ või show & jazzi lisatrennides individuaalvõistejatele. Noorte vanuseaste tantsijatel on võimalik osaleda ka täiskasvanute treeningutel.

Täiskasvanutele pakume käesoleval aastal võimalust liituda täiskasvanute tantsulise hobigrupi või yogafunc treeningutega. 

Täpsem info trennide aegade kohta on TUNNIPLAANIS.

Pisipiltide galerii