Rühmadesse registreerimiseks täitke vorm SIIN või kirjutage küsimuste korral This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uusi liikmeid võtame vabade kohtade olemasolul vastu ka peale hooaja algust. Pakume huvilistele võimalust ka TASUTA proovitrenniks. Täiskasvanutel on võimalik liituda järgmiste gruppidega. 

  • TÄISKASVANUTE HOBIGRUPP. Hobigrupp on mõeldud nendele täiskasvanutele, kes soovivad tutvust teha või ennast täiendada jazz- ja moderntantsu vallas ning 2 korda nädalas ennast treeneri juhendamisel mõnusalt liigutada. Varasem tantsukogemus ei ole vajalik ja gruppi ootame erinevas vanuses täiskasvanuid! Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti. 
  • YOGAFUNC. Yogafunc on 2011.aastal Jocke Salokorpi poolt loodud kontseptsioon, mis toetub paljuski Ashtanga jooga seeriatele. Yogafunc on mitmekülgne, funktsionaalne, mänguline, muusikasse loodud treening. See parandab rühti, painduvust, jõudu ja enesetunnet. Yogafunc sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest eri raskustega harjutuste valikud pakuvad väljakutseid kõigile. Trennid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti.

 Täpsem info trennide aegade kohta on TUNNIPLAANIS.

 

Pisipiltide galerii