Dance classes for adults TartuRühmadesse registreerimiseks täitke vorm SIIN või kirjutage küsimuste korral This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Täiskasvanutele pakume erineva taseme ja stiiliga treeninguid ja tantsuklasse. Uusi liikmeid võtame vabade kohtade olemasolul vastu ka peale hooaja algust. Pakume huvilistele võimalust ka TASUTA proovitrenniks. 

Täiskasvanutel on võimalik liituda järgmiste gruppidega. 

  • TÄISKASVANUTE HOBIGRUPP. Hobigrupp on mõeldud nendele täiskasvanutele, kes soovivad tutvust teha või ennast täiendada jazz- ja moderntantsu vallas ning 2 korda nädalas ennast treeneri juhendamisel mõnusalt liigutada. Varasem tantsukogemus ei ole vajalik ja gruppi ootame erinevas vanuses täiskasvanuid! Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19.30-21.00. Rühma treenib Brigitte Karelsohn.
  • YOGAFUNC. Yogafunc on 2011.aastal Jocke Salokorpi poolt loodud kontseptsioon, mis toetub paljuski Ashtanga jooga seeriatele. Yogafunc on mitmekülgne, funktsionaalne, mänguline, muusikasse loodud treening. See parandab rühti, painduvust, jõudu ja enesetunnet. Yogafunc sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest eri raskustega harjutuste valikud pakuvad väljakutseid kõigile. Trennid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti 18.10-19.05. Treener Hannela Viigi.
  • LYRICAL JAZZ edasijõutnutele. Trenn on liikuv ja tehniline, eeldab varasemat põhjalikku tantsukogemust. Õpitakse nii kombinatsioone kui ka tehnikat. Trenn toimub esmaspäeviti 20.00-21.15. Treener Brigitte Karelsohn.

 

 

Pisipiltide galerii