Õppeleping tuleb sõlmida kõikidel kuni 18-aastastel Error Tantsukooli õpilastel. NB! Lepingud pikenevad automaatselt uude hooaega kui osapooled ei ole kokku leppinud teisiti. Kui soovite muuta lepingu tingimusi, pöörduge Merli Lauri poole 56 649 250 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Lepingu sõlmimiseks on 2 võimalust:

1) Need, kes soovivad lepingu sõlmida digitaalselt, võivad selle alla laadida juuresolevalt lingilt või küsida administraatorilt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Täidetud ja digitaalselt allkirjastatud lepingu palume saata This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Klubi juhatuse liige allkirjastab lepingu saadab selle lapsevanemale.

Lae õppelepingu vorm alla siit (vajuta). (NB! Lingi avamisel võib esineda probleeme neil, kes kasutavad Internet Explorerit! Vorm peaks olema kenasti allalaaditav nii Mozilla kui Chrome'iga.)

2) Paberkujul palume leping välja printida kahes eksemplaris ning edastada mõlemad lepingu pooled täidetult ja allkirjastatult rühma treenerile. Kui kool on lepingu pooled allkirjastanud, tagastame Teile kooli poolt allkirjastatud lepingu.

NB!

  • Õppemaks tuleb tasuda lepingus näidatud arveldusarvele (leitav ka SIIT). Selgitusse palume märkida lapse nimi ja kuu, mille eest tasutakse. Eraisikutele me arveid ei väljasta.
  • Error Tantsukooli õppemaksult on võimalik saada tulumaksu tagastust. Tagastustuse saab täies ulatuses lepingu sõlminud isik (st. kui vahepeal tasub õppemaksu keegi teine, siis tagastuse saab ikkagi see, kes on sõlminud lepingu).
  • Kool ei tasaarvelda üksikuid puudumisi! Arstitõendi olemasolul on võimalik tasaarveldada puudumised alates 2 nädalast.
  • Kõikide lepingut või tasumist puudutavate küsimuste puhul palume pöörduda Merli Lauri poole telefonil 56 649 250 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Pisipiltide galerii