Mis lapsel trennis seljas võiks olla?

Tüdrukud/ täiskasvanud: Seljas peaksid olema mugavad ja venivad riided (nt. retuusid ja särk). Eelkooliealistel lastel võiksid trennis olla jalas võimlemissussid või mittelibisevad sokid. Vanemates vanuseastmetes on osades treeningutes tarvis ka tosse/ tenniseid, jazzi ja kaasaegse tantsu treeningud toimuvad paljajalu või sokkides. Juuksed peaksid olema korralikult kinni.

Poisid: Poistele soovitame breigi trennis pikki dressipükse ja pikkade varrukatega särki, hiphopis võivad olla ka lühikesed riided. Vanemates astmetes tuleks endale muretseda ka põlve- ja küünarnukikaitsmed ja spetsiaalne müts. Vajaduse soovitame üle täpsustada Alar Orulaga.

Kuidas toimub tasumine?

Treeningute eest on võimalik tasuda kas iga kuu või poolaasta kaupa. Hinnad ja täpse info tasumise ning soodustuste kohta leiab siit. Treeningute eest tuleb tasuda sama kuu 15. kuupäevaks st. septembri eest tuleb tasuda hiljemalt 15. septembriks. Rekvisiidid leiab lepingust või meie kodulehelt Kontaktide alt. Selgitusse tuleks märkida lapse nimi ja kuu, mille eest tasutakse.

Miks ma ei ole saanud arvet?

Eraisikutele tantsukool arveid ei väljasta. Tasumise aluseks on õppeleping, mille tantsukool sõlmib lapsevanema või 18+ vanuses õpilase puhul õpilase endaga.

Kuidas saada tantsukooli õppemaksult tulumaksutagastust?

Tulumaksutagastus läheb lepingus õpilase esindajana märgitud isikule. Seda ka juhul, kui hooaja käigus on makseid teinud mitu erinevat inimest. Seetõttu palume hoolikalt läbi mõelda, kes lepingusse õpilase esindajana kirja läheb. Eraldi avaldust selleks esitada ei tule. Andmed saadame maksuametile automaatselt.

Kas mul on võimalik trenne tasaarveldada kui laps puudub?

Tasaarvelduse teeme, kui laps puudub arstitõendi alusel 2 nädalat või enam. Lühemaid perioode tantsukool ei tasaarvelda.

Minu laps liitus poole hooaja pealt - kas ta pääseb võistluskavasse?

Lapse pääs kavasse jääb treeneri otsustada. Kui laps on suuteline materjali järgi õppima ja suudab kava tantsida treeneri nõutud tasemel, siis on võimalik ka kavasse pääseda.

Keda ma teavitan kui ma/ minu laps mingil põhjusel trenni tulla ei saa?

Teavitada tuleks treenerit, kelle treening sel konkreetsel päeval toimub. Soovitavalt tuleks helistada või saata sõnum, kuna kirju ja Facebooki treenerid alati enne trenni lugeda ei jõua. Kõik treenerite kontaktid leiab siit. Mida varem treenerit on võimalik teavitada, seda parem, sest nii saab treener treeningu paremini ette valmistada.

Soovin lepingut lõpetada. Mida ma selleks tegema pean?

Lepingu lõpetamiseks piisab, kui saadate vastavasisulise e-maili tantsukooli üldaadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või otse Helenile või Merilie.Arvestada tuleks sellega, et vastavalt lepingule on etteteatamisaeg 1 kuu. Oleksime väga tänulikud, kui lisaksite lepingut lõpetava kirja juurde ka põhjuse. Igasugune tagasiside, ka negatiivne, on meile väga oluline.

 

Pisipiltide galerii