Error Tantsukooli treeninglaager

Esmakordselt toimub Error Tantsukooli suvine treeninglaager kahes jaoks. Noorema vanuseastme (Lapsed 2, Poisid 3) laager toimub linnalaagrina ja vanema vanuseastme laager tavapärase ööbimistega treeninglaagrina Heimtali koolis. Laagriga ootame liituma kõiki vanuseastmesse sobivaid Error Tantsukooli õpilasi ja lapsi, kes soovivad tantsukooli treeningutega sügisest liituda.

Noorema vanuseastme laager toimub linnalaagri põhimõttel, kus lisaks uue hooaja ettevalmistusele pakutakse lastele mitmekülgseid põnevaid ja arendavaid tegevusi. Laager lõpeb etteastega sõpradele ja vanematele.

Tantsukooli iga-aastane põhilaager keskendub ettevalmistusele uueks hooajaks. Eesmärk on pakkuda lastele mitmekülgseid treeningkogemusi ja ühistegevusi nii rühma põhitreenerite kui mitmete külalistreenerite juhendamisel. Laager on mitmekülgne ja lisaks päevastele treeningutele ja tegevustele toimuvad igaõhtused üritused. Laagri treenerid omavad laagrikasvataja ja/ või laagrijuhi kvalifikatsiooni. Error Tantsukoolil on 17-aastane laagrite korraldamise kogemus.

Vanusegrupp:  noorem vanuseaste (Lapsed 2, Poisid 3)
Aeg (iga päev 10.00-16.00):   26.-29.06.2018
Maksumus:  86€
Asukoht:  Error Tantsukool, Võru 79, Tartu
   
Vanusegrupp:   Poisid 1, Poisid 2 ja tütarlaste Noorte vanuseastme kõik rühmad
Aeg:  30.07-4.08.2018
Maksumus:  130€
Asukoht:  Heimtali kool, Viljandimaa

Tantsukooli lapsed loeme registreerunuks esimese osalustasu laekumisel, uutel tulijatel palume registreeruda This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Noorema vanuseastme osalustasu sisaldab toitlustust 1x päevas, treeninguid, tegelusvahendeid.
Vanema vanuseastme osalustasu sisaldab treeninguid ja ühistegevusi, toitlustust 3x päevas ja ööbimist. Matid ja magamistarbed (magamiskott ja voodipesu) tuleb lastel kaasavõtta.
Osalustasu palume kanda Ühing Iris EE902200221021970095. Selgitusse märkida lapse nimi, märge "suvelaager" ja vahetuse kuupäevad.

Lisainfo tel. 5664 9250 (Merli) või 5133 929 (Helen).

Pisipiltide galerii