Error Tantsukool tegutseb aastast 2001 (varasemalt Error Stuudio nime all) ja pakub Tartus kõige mitmekülgsemat tantsuharidust. Sel poolaastal toimuvad tantsukooli treeningud veel Anne Noortekeskuses, aga juba 2017 aasta alguses loodame kolida uhiuutesse ruumidesse. Meiega on oodatud liituma tantsuhuvilised tüdrukud alates 3. eluaastast ja poisid alates 4. eluaastast. Täiskasvanutele pakume võimalust liituda meie jazz- ja moderntantsu rühmaga. Huvilistel palume kirjutada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või täita registreerimisvorm SIIN.

Tantsukooli õppekava võimaldab tantsijatel kokku puutuda mitmete kaasaegse tantsu tehnikate, jazzi, tänavatantsu ja paljude teiste stiilidega. Õppekavad on rühmapõhiselt erinevad – need vaadatakse üle iga hooaja alguses ja muudetakse vastavalt rühma vajadustele. Sõltumata õpetatavatest stiilidest ja vanusest pannakse ühtemoodi rõhku nii tehnikatrennidele, uute koreograafiate õppimisele kui tantsijate loovuse arendamisele.

Tunniplaanijärgsed treeningud toimuvad septembrist maini. Sellele lisandub suvine treeninglaager, mis üldjuhul toimub augusti esimesel nädalal. Uue laagri kuupäevad täpsustame juba õige pea. Lisaks eelmainitule püüame tantsijatele pakkuda võimalikult palju esinemis- ja võistluskogemusi. Kuna esinemis- ja võistlusgraafik on võrdlemisi tihe, on nii treeningutest kui suvisest treeninglaagrist osavõtt (al. 7. eluaastast) tantsukooli liikmetele kohustuslik.

Pisipiltide galerii