2016

Kuldne Karikas: I koht tänavatants soolo, noored I- Marta Kadai;  II koht tänavatants soolo, lapsed- Mikk Lillmaa; III koht tänavatants soolo, noored I- Mirlen Liiv; III koht tänavatants duo, noored I- Mirlen Liiv/Marta Kadai; III-IV koht tänavatants soolo, lapsed- Jaan Jaagup Aruväli; IV koht tänavatants kava „Linnafunk”, lapsed; V koht jazz soolo noored I, Marta Kadai; V-VI koht tänavatants duo, lapsed- Mikk Lillmaa/Jaan Jaagup Aruväli

EDO Tallinn Cup: III koht Mirlen Liiv HH juunior soolo; IV koht VI koht Mirlen Liiv – Marta Kadai HH juunior duo; Marta Kadai HH juunior soolo

Koolitants: "Murtud lind" – 7-9 klasside vabatantsude NOMINENT; Koolitantsu Kompanii etendustele said: Grete Elanor Palgi (vabatantsud), Annabel Lillestik ja Mirlen Liiv (show- ja tänavatantsud). Lisaks teenis Eeva-Lotta Herem estraaditantsude kategoorias eripreemia sisemise sära eest; "Tuuline mets" – 4-6. klasside estraaditants - Ühtse hingamise eripreemia

EDO Spring Cup: I koht Marta Kadai – Mirlen Liiv HH juunior duo; V koht Marta Kadai - hip-hop soolo juunior; VI koht Marta Kadai - show soolo juunior 

2015

EDO Winter Cup: II koht, hiphop beginners, children soolo - Mikk Lillmaa; II koht, hiphop beginners, children duo - Darja Raud, Kristiina Otsmaa; II koht, show dance soolo, adults - treener Brigitte Karelsohn;  III koht, hiphop beginners, children soolo - Darja Raud;  VI koht, hiphop duo juuniorid, Mirlen Liiv ja Marta Kadai.

Kuldne Karikas 2015: I koht loovtants noored I kategooria: "Murtud lind" - Kärt Lige ja meie Noored I rühm; I koht tänavatantsu duo, noored I - Mirlen Liiv ja Marta Kadai; II koht loovtants täiskasvanute kategooria: "Rännak" - Eneli Raud ja täiskasvanute rühm; III koht Marta Kadai show soolo, noored I; III koht tänavatantsu soolo, noored I - Mirlen Liiv; V koht jazz performance täiskasvanud - Alar Orula; VI koht tänavatantsu soolo, noored I poisid - Jakup Põlgaste

EDO Tallinn Cup 2015: IV koht Mirlen Liiv, HH juunior street show soolo; VI koht Mirlen Liiv, HH juunior soolo

Eesti Tänavatantsu meistrivõistlused 2015: hiphop crew "Erroristas" juuniorid, II koht (Ingrid Pae, Geia Jõemets, Mirlen Liiv, Marta Kadai ja Keiti Muts)

EDO Spring Cup 2015: V koht HH duo, juuniorid (Marta Kadai- Mirlen Liiv)

2014

Kuldne Karikas: I koht: Sandra Saarniit ja Liisa Mugra (jazz duo, täiskasvanud) ja Mirlen Liiv (hip hop solo, lapsed). II koht: Merilin Mutli (nii jazz- kui showtantsude kategoorias, täiskasvanute vanueseastmes), Marta Kadai (hip hop soolo, noored I). III koht: Geia Jõemets ja Ursula Ohvril (jazz duo, noored II) ning Marta Kadai (Kuldse Karika mix, noored I). Lisaks saavutas Jekaterina Semennikova kava "Segaduses Monsterid" (Noored I) 17 kava hulgas tubli 4. koha ning Helen Kalbergi "Õhtu meie tänavas" (Noored I) märgiti ära 6. kohaga. 4.-6. kohti jagus väga paljudele meie tantsijatele ka soolode ja duode eest.

Koolitants: 4. koht vabatantsude 4-6.klasside vanuseastmes Eneli Raua kavaga "Kirsiõite unistus" (Noored II rühm).

EDO Spring Cup: Marta Kadai saavutas Junior Show Dance solo kategoorias auhinnalise III koha. Mirlen Liiv saavutas children hip-hop solo open klassis väga tugeva VI koha.

2013

EDO Winter Cup: Mirlen Liiv saavutas EDO Winter Cup'il väga tugevas rahvusvahelises konkurentsis (Eesti, Läti, Leedu, Soome) uskumatu III koha laste hip-hop soolode edasijõudnute kategoorias! Samas kategoorias jõudis finaali ka Marta Kadai, saavutades silmapaistva V koha!

Estraad- ja rahvastetantsude festival: Täiskasvanud lendasid kõrgelt Estraaditantsude festivalil, kus nende tants "Väljalend" saavutas koos kahe teise klubiga 30 punkti ja see tähendas 2.-4. kohta! Täpsustuseks olgu mainitud, et kuigi meie punktid olid stabiilselt kõrgemad, nägi reglement ette, et kõrgema koha saab klubi, kes on teeninud enam maksimumpunkte ja see jättis meie lõppkohaks IV positsiooni. Järjekordselt paistis silma ka eliitrühma tants "Naise hala", mis märgiti ära "Efektse koreograafilise keele eripreemiaga".

Kuldne Karikas: I koht ja teemakäsitluse ja emotsionaalsuse eripreemia karaktertantsude kategoorias, täiskasvanute vanuseastmes, tantsuga „Naise hala“; I koht noored I vanuseastmes, jazztantsude kategoorias, kavaga „Linnutiivul“; II koht Marta Kadai/Mirlen Liiv - hip-hop duo lapsed; II koht Marta Kadai - soolo show lapsed; III koht karaktertantsude kategoorias, laste vanuseastmes, tantsuga „ Kassimäng“ ; III koht jazztantsude kategoorias, laste vanuseastmes, tantsuga  „Soolast ja piprast sõprus“ ; III koht Marta Kadai - hip-hop soolo lapsed; III koht Marta Kadai - mix soolo lapsed; III koht Kärt Lige - mix soolo noored II

EDO Tallinn Cup: III koht Marta Kadai - hip-hop soolo children; II koht Streetdance formatsioon lapsed;  Hip-hop duo children Marta Kadai/Mirlen Liiv V koht, Keiti Muts/Ingrid Pae VIII koht.

Spring Dance Camp Stipendiumid Mediterraneo Dance Festivalile: Elise Laius, Inger Tammela, Mirlen Liiv

EDO Spring Cup: Marta Kadai - II koht hip-hop solo children; Mirlen Liiv - V koht hip-hop soolo children; Marta Kadai/Mirlen Liiv - III koht hip-hop duo children; I koht streetdance show children formatsioon kavaga „Ei oska kuidagi olla“; VI koht dance show formatsioon junior, kavaga „Linnutiivul“.
Koolitants: Evelyn Tuul - tantsuõpetaja eripreemia mõtestatud lavalise liikumise eest.

2012
Estraadi- ja rahvastetantsude festival: Lavastuse terviklikkuse eripreemia tantsu eest "Maiade kummardus päiksejumalale".

EDO Winter Cup: I koht hip hop children formatsioon – nimetu kava; III koht - dance show children formatsioon, kavaga „Linnutiivul“; IV koht - dance show adults formatsioon, kavaga „Maide kummardus päiksejumalale“; Keiti Muts-Ingrid Pae ja Marta Kadai-Mirlen Liiv - finalistid hip-hop duo children.

Mikolajki World Dance week: IV koht Street Dance Show Small Group, kavaga „Fingers“.

Kuldne Karikas: I koht noorte jazztantsude kategoorias tantsuga "Väike järv", I koht täiskasvanute jazztantsude kategoorias tantsuga "Hetk enne", II koht laste karaktertantsude kategoorias tantsuga "Hiirte supitegu", II koht noorte karaktertantsude kategoorias tantsuga "Maiade kummardus päiksejumalale", III koht laste mix-style soolo kategoorias (Marta Kadai), III koht noorte show soolo kategoorias (Riin Liivaoja)

Koolitants: Eripreemia ja finalist showkategoorias tantsuga "Kesköö hea ja kurja tundmise aias", finalist vabatantsude kategoorias kavaga "Galaktika".

2011
Estraadi- ja rahvastetantsude festival: "Terviklikkuse eripreemia" estraaditantsude kategoorias, 15-21.aastaste vanuseastmes tantsuga "Kesköö hea ja kurja tundmise aias"

Koolitants: Finalist 1-3 klasside vanuseastmes tantsuga "1, 2, 3 ja..."; 7-9 klasside vanuseastmes Eesti tänavatantsude esikolmikus tantsuga "Võib ka nii" ja 10-12 klasside vanuseastme finalist estraaditantsuga "Lootus".

2010
Showkarikas: Junior I soolo club - I koht; Junior II hip-hop duo I koht; Junior II duo club II koht; Junior I duo club III koht; Junior I mix solo III koht; Junior II hip-hop duo III koht; Junior II duo club III koht.

Koolitants: Eripreemia ja finalist 10-12 klasside vanuseastmes, vabatantsude kategoorias, tantsuga "Hingepeegel"; eripreemia ja finalist 4-6 klasside vanuseastmes, estraaditantsude kategoorias, tantsuga „Postkaart Pariisist“.

2009
Eesti Showtantsu Karikas: I ja II koht kategoorias clubdance juunior I, soolo; II koht kategoorias clubdance juunior II soolo; III koht kategoorias hip-hop duo adults

Koolitants: Käte koreograafia eripreemia lastetantsu kavale "Päevake"; minimalistliku liikumise eripreemia 4-6 klasside vabatantsu kavale "Molekulid“; koreograafilise leiu eripreemia 10-12 klasside showtantsu kavale "Sisse kirjutatud“; lava kasutuse eripreemia 10-12 klasside säästukavale "xxx".

2008
IDO Baltic Cup Tartus: V koht hip-hop duode kategoorias.

IDO Baltic Cup Tallinnas: III koht showdance gruppide kategoorias kavaga "Energia".

Koolitants: Finalist lastetantsude vanuseastmes kavaga "Seebimulli sagin"; finalist 7-9 klasside vanuseastmes, showtantsude kategoorias, tantsuga "Jalad vabaks!"; eripreemia 10-12 klasside vanuseastmes, vabatantsude kategoorias, tantsule "Tõrjutus".

2007
International Contemporary Dance Festival "Bloomy Rain 2007" (Vilnius): I koht kaasaaegse tantsu kategooria vanemas vanuseastmes, tantsuga "Juured"; II koht showtantsude kategooria nooremas vanuseastmes, tantsuga "The Journey".

Koolitants: finalist ja jõulise teemakäsitluse eripreemia 10-12 vabatantsude kategooria tantsule "Ja mida meie siis tegime".

2006
Koolitants: II koht 10-12 klasside vanuseastmes, vabatantsude kategoorias, tantsuga "Juured“; finalist 7-9 klasside vanuseastmes, showtantsude kategoorias, tantsuga "Good Vibrations".

2005
Koolitants: finalist 10-12 klasside vanuseastmes, estraaditantsude kategoorias, tantsuga "The Journey".

2004
Open Latvia Streetdance cup: III koht hip hop duo junior kategoorias
Koolitants: finalist 10-12 klasside vanuseastmes, vabatantsude kategoorias, tantsuga "Kuhu me sellise rabelemisega jõuame?"

Pisipiltide galerii