EneliTreener

Eneli õpetab: kaasaegse tantsu tehnikad, lastetants, pilates

Tantsukoolitus: Olen lõpetanudTallinna Ülikooli koreograafia eriala, samuti olen täiendanud ennast erinevates õpikodades, esinenud festivalidel. Senistest kogemustest eredaim oli ehk osalemine Indias Keralas teatri-ja tantsu õpikojas. Lisaks erinevad kaasaegse tantsu meistriklassid, pilatese-, joogaõpingud, Viljandi Kultuuriakadeemias laste tantsulise liikumise õpikoda. Olen teinud koostööd Rene Nõmmiku, Tiina Olleski, Oksana Titova,  Matteo Molese, Peeter Jalaka, Jüri Naela ja mitmete teiste eesti kaasaegsetantsu kunstnikega.  Olen läbinud mitmeid kaasaegsetantsu õpitubasid nagu Kristian Tirskaard, Annamarie Rauhaluotao,  Külli Roosna ja Kenneth Flak, Fornier Ortiz Bedoya, Carolin Carlson, Jattamarie Rauholuoto, Matteo Moles, Aki Suzuki, Marju Kuusela juhendamisel. Lisaks läbinud funktsionaalse anatoomia ja kinesioloogia kursuse.

Minu lugu: Nii kaua kui ma ennast mäletan, olen kogu aeg tantsimisega tegelenud. Alustasin tantsuga Pärnus Kersti Adamsoni balletistuudios. Pärast seda õppisin aasta Fine 5 Tantsukoolis ja sealt  edasi läksin õppima Tallinna Ülikooli koreograafia erialale, kus omandasin bakalaureuse kraadi koreograafias. Kõrvalerialana läbisin tervisekasvatuse, oman tantsija kvalifikatsiooni. Olen vabakutseline tantsija,  Fine 5 Tantsuteatri liige, tantsuõpetaja. Õpetan kaasaegset ja loovtantsu.

Huvitav on jälgida ja tunda, kus olin kolm, kus viis või kümme aastat tagasi, ja kus ma olen nüüd. Pean oluliseks ennast sellel alal järjepidevalt edasi arendada. Mulle meeldib mõelda, et keha on hinge peegel. Oma tundides pean oluliseks anda õpilastele head teadmised  tantsutehnikast, arendada loovust, julgust ja omavahelist koostööd.

Pisipiltide galerii