Treener

 Kärt õpetab: lastetants, kaasaegse tantsu tehnikad

 Tantsukoolitus: Stephen Aspinall(UK), Julia Spiesser(FRA), Matt Cady(USA), Chris McCarthy(USA), Tanja Mihhailova, Villiko Kruuse, Julia Koneva, Daniil Volkov, Julia Kashkovskaja, Marek Vetik ja Valeria Januskevitš.

 Minu lugu: Tantsimist alustasin 5-aastaselt Hiiumaal kui liitusin sealse lastetantsutrupiga. Tantsupisik on minus olnud aga alati - 6. eluaastaks oli kõikidele kodustele plaatidele juba koreograafia loodud :). 8-aastaselt Tallinnasse kolides tekkis tantsimisse paariaastane paus, kuid kirg ei vaibunud. 3. klassis liitusin Kati Tantsustuudioga. Seal omandasin baasteadmised balletist, improvisatsioonist ning sain esimesed suure lava esinemiskogemused. Pärast kolme aastat Katis, kus viimasel aastal treenisin põhirühmas, liikusin edasi WAF tantsukooli. WAFis tegelesin paljude erinevate stiilidega: jazz, eesti tants, hip-hop, house, go-go, show. WAFiga osalesin ka laste jõulumuusikalis, tänu millele oli mul võimalus esineda Tallinna Linnahallis. Girlie hip-hopi trenne võtsin lisaks veel Free Flow Stuudios. Enne keskkooli ootas mind taas ees kolimine - seekord Tartusse. Selleks ajaks teadsin juba kindlalt, et tants on mu kirg ning selleta ei saa. Seega ei jäänudki muud üle kui sammud Error Tantsukooli poole seada. Tantsin Error Tantsukooli eliitrühmas kolmandat hooaega. Selle aja jooksul olen parandanud märgatavalt oma tehnilisi oskusi. Kui algselt Errorisse minnes tundusid improvisatsioon ning tantsuloome minu jaoks hirmutavad, siis nüüdseks on saanud neist tantsimise juures kaks mu lemmikosa. 

Hea tantsija juures pean kõige olulisemaks asja hingega tegemist. Tants on lisaks heale füüsilisele trennile ka väga hea eneseväljendusviis ning võimalus enda sisse vaadata. Noortele püüan omalt poolt anda edasi teadmise, et igal liigutusel on mõte ning koreograafial lugu.

Pisipiltide galerii