Õppeleping tuleb alla laadida ja sõlmida kõigil Error Tantsukooli õpilastel. NB! Lepingud pikenevad automaatselt uude hooaega kui osapooled ei ole kokku leppinud teisiti. Kui soovite muuta lepingu tingimusi, pöörduge Helen Kalbergi poole 56 649 250 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Enne lepingu täitmist palume Teil tähelepanu pöörata järgnevale:

  • Lepingut võib allkirjastada nii digitaalselt kui paberkujul. Neil, kes soovivad lepingu digiallkirjastada, palume täidetud lahtritega, kuid allkirjastamata leping saata summade kinnitamiseks tantsukooli juhataja Helen Kalbergile aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Paberkujul palume leping välja printida kahes eksemplaris ning edastada mõlemad lepingu pooled täidetult ja allkirjastatult rühma treenerile. Tagastame Teile kooli poolt allkirjastatud lepingu.
  • Õppemaks tuleb tasuda lepingus näidatud arveldusarvele (leitav ka SIIT). Selgitusse märkida palun lapse nimi ja kuu, mille eest tasutakse. Eraisikutele me arveid ei väljasta.
  • Error Tantsukooli õppemaksult on võimalik saada tulumaksu tagastust. NB! Tagastustuse saab täies ulatuses lepingu sõlminud isik (st. kui vahepeal tasub õppemaksu keegi teine, siis tagastuse saab ikkagi see, kes on sõlminud lepingu).
  • Kool ei tasaarvelda üksikuid puudumisi! Arstitõendi olemasolul on võimalik tasaarveldada puudumised alates 2 nädalast.
  • Kõikide lepingut või tasumist puudutavate küsimuste puhul palume pöörduda otse Helen Kalbergi poole telefonil 51 33 929 või e-maili teel This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lae õppelepingu vorm alla siit (vajuta).

(NB! Lingi avamisel võib esineda probleeme neil, kes kasutavad Internet Explorerit! Vorm peaks olema kenasti allalaaditav nii Mozilla kui Chrome'iga.)Pisipiltide galerii